KURUMSAL

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmıştır.

Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Dost Alüminyum kendi sektöründe en güvenilir en tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasnı bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bünyeminzde ; Alüminyum Doğrama Sistemleri, Slikon Cephe Sistemleri, Cam Cephe Sistemleri, Kompozit Panel Sistemleri, Fotoselli Kayar Kapılar, Jaluzi Büro Bölmeleri, Çelik Konstrüksiyon, Terracota ( Kil Panel ) ve PVC Sistemlerinde hizmet sağlamaktayız.

Hizmet Politikamız ;

Toplam Kalite sistemiyle doğru orantılı ve satış sonrası hizmetin en az ürün kalitesi kadar önemli olmasıdır. Hizmet Kalitesi kadar istenilen işin uygun zamanda yetiştirilmesi de öncelikli politikalarımızdandır.

Bizim farkımız yaptığımız işlerde mühendislik hizmetleri ile teknik bilgi ve tecrübelerimiz ışığında sağlamlığı başarmaktır.

Müşterimizi ortak gibi görür, onun da bizi çözüm ortağı görmesini arzu ederiz.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz sektörlerde lider konuma yükselmek.