CAM BALKON SİSTEMLERİ

Cam balkon nedir ? veya balkon camı nedir ? sorusuna kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir cevabı balkonunu dört mevsim panoramik ve şık olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için doğru bir cevap olduğuna inanıyoruz.Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuz’dan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon ve balkon camı sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Dost Alümiyum Pvc Sistemleri olarak balkon camı Kapama Sistemleri, balkonunuza estetik panoramik ve fonksiyonel bir balkon oluşturmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemlerdir. Cam balkon,balkon camı kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon,balkon camı sisteminde kullanılan camlar 8 mm ve 10 mm kalınlığında Temper Düz rodajlı şişe cam patentli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Katlanır cam balkon,balkon camı sistemleri, saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, yeşil, mavi,satina cam uygulaması yapılabilmektedir.profil renklerinde bütün ral renkleri uygulanabikmektedir,bunun yanı sıra profiller ahşap desen boya ile verilebilmektedir.

Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Dost Alüminyum Pvc Sistemleri Cam Balkon Sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.Son yıllarda gelişen teknoloji ve üretim aşamasında yapılan yenilikler ile birlikte bizde size daha iyi hizmet vermek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

IMG-20220524-WA0121IMG-20220524-WA0101IMG-20220524-WA0019

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.