OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Otomatik kepenk sistemlerinin tercih edilme sebeplerinin başında kullanımının kolay ve güvenli olmasındandır. Güvenliğin ön planda tutulduğu yerlerde otomatik kepenk sistemleri mutlaka kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak kepenk sistemleri de zamanın gereksinimlerine uyum sağlamak için geliştirilmektedir.

Otomatik kepenklerin uzaktan kumanda ile kontrol edilmesi kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Marketler, mağazalar, kuyum mağazaları, kafe ve restoranlar, fabrikalar, teknoloji marketleri gibi mekanlarda otomatik kepenk sistemleri yaygınlaşmıştır.

Alanında tecrübeli ekibimiz size en uygun birinci kalite kepenk sistemleriyle ilgili çözüm sunarak, evlerinize, yazlığınıza, iş yerlerinize ve daha birçok ihtiyaç duyduğunuz yerler için otomatik kepenk sistemlerini sizlerle buluşturuyor.

Firmamız ürettiği ürün kalitesini ön planda tuttuğu gibi satış sonrası da bakım hizmetlerinde de garanti sunmaktadır.

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

  1. Kullanım ömrü uzun olması tercih sebebidir. Üretim aşamasındaki özel kaplamalar sayesinde uzun yıllar kullanım için uygundur.
  2. Renk ve boyut olarak isteğinize göre tasarlayabilir ve ihtiyaca göre dizayn edilebilirler.
  3. Kullanımı kolaydır. Otomatik olması sebebiyle kolaylık sağlar, bakım gerektirmez, temizliği çok kolay ürünün yağan yağmurla kendini temizleme özelliği bulunmaktadır.
  4. Güvenlik için ideal bir çözümdür. Evinizin dışından gelebilecek tehlikelere karşı caydırıcıdır.
  5. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan motorun güçlü ve dayanıklıdır. Kurulduğu günden itibaren kullanım koşullarına uygun şekilde uzun yıllar problem yaşatmadan kullanabilirsiniz.

OTOMATİK KEPENKLERİN KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

Güvenlik seviyesinin önemli olduğu her yerde kullanılabilir, otomatik kepenkleri araç otoparklarında, mağaza, kafe, depolar ve fabrika gibi yerlerde kullanılabilir. Kumanda ile çalışması kullanım kolaylığı sunması en çok tercih sebebidir. Eskisi gibi tonlarca ağırlığı kaldırmadan bir tuşla sahip olduğu motor sayesinde size zorluk çıkarmadan kullanabileceğiniz sistemlerdir.

OTOMATİK KEPENK ÇEŞİTLERİ

Kepenkler tercih edildiği alana ve kullanılan malzemeye göre de çeşitlilik gösterir.

Galvanizli Çelik Kepenk

Kepenkler arasında en iyi estetik görünüşe ve güvenliğe sahip kepenklerdendir. Birbirine bağlanmış lamellerden oluşan otomatik galvanizli çelik kepenk ürünleri daldırma tekniği ile üretilir.Sıcak daldırma tekniğiyle galvanizli hale getirilen kepenk, kola silinir ve temizlenir. Motorlu kepenlerde motor kepengin ağırlığını kaldırabilecek güçtedir. Açıldığında tamburda toplanan kepenk, elektrik kesintisi durumunda manuel olarak kullanılabilir.

Pencereli Alüminyum Ekstrüzyon Kepenk

Sanayi sektöründe üretim aşamasında kullanılan ekstrüzyon tekniği ile üretilen kepenk sistemleri kullanıcılara uzun vadeli kullanım garantisi vermektedir. Alüminyum kalıplar halinde gelen hammaddenin işlenerek üretilen kepenklerdir. Son teknoloji üretim araçlarıyla kaliteli ve hızlı üretim imkanı bulunmaktadır. Müşterilerimizin özel tasarım talepleri ve fikirleri doğrultusunda üretimi yapılmaktadır.

Poliüretan Dolgulu Galvanizli Çelik Kepenk

Paslanmayan, kaliteli ve kullanımı kolay dekoratif özellikli çelik kepenklerdir. İç kısım özel dolgusuyla dışarıdan gelebilecek etkilere karşı dayanıklıdır. Isı yalıtımı özelliğine sahip olmakla birlikte dış darbeler karşı dayanıklı tasarıma sahiptir. Mekanınıza uygun dekore edilebilir, istenilen görsellik sağlanabilir.

OTOMATİK KEPENK FİYATLARI NE KADAR?

Bu noktada net bir ücret belirtilmese de, otomatik kepenk fiyatları belli başlı faktörlere bağlı olarak, değişiklik gösterecektir. Öncelikle uzman ekimiz yerinize gelir, gerekli ölçümleri yapar ve fiyat teklifi tarafınıza iletilir.

IMG-20220721-WA0028IMG-20220721-WA0021IMG-20220719-WA0018

İLETİŞİM FORMU

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.